Vimao

Informacje na każdy temat!

Uzupełnienie implantowe

Luki po zębach warto jak najszybciej wypełnić. Doskonałym i trwałym wypełnieniem będą implanty zębowe. Implanty zębowe najczęściej wykonywane są z czystego tytanu do zastosowań chirurgicznych.

Tytan cechuje się dużą trwałością. Jest on w pełni kompatybilny z organizmem, dzięki czemu w niezwykle prosty sposób integruje się z tkanką kostną. Tytan wykorzystywany jest nie tylko w stomatologii implantologicznej, ale także w ortopedii. Implant montowany jest w kość żuchwy. Srebrnoszary kolor tytanu nie jest widoczny dla oczu, gdyż zastępuje korzenie naturalnych zębów. Implanty stomatologiczne z tytanem gwarantują wysoki efekt estetyczny i użytkowy. Zabiegów implantacji można dokonać w wielu klinikach implantologicznych np. implanty . Warto udać się do sprawdzonego specjalisty, który ma niezbędną wiedzę i doświadczenie w uzupełnieniu luk po naturalnych zębach. Implanty stanowią perfekcyjne uzupełnienie, które w pełni zastąpi dotychczasowe naturalne zęby. Implanty nie będą nam przeszkadzać w jedzeniu czy piciu. Nie będziemy także odczuwać dyskomfortu związanego z ich użytkowaniem.

Implanty zapewniają wysoce estetyczny wygląd. Ich pielęgnacja nie wymaga żadnych podjęcia żadnych specjalistycznych środków. Wystarczy szczotkować zęby tak jak dotychczas. Warto jednak pamiętać o tym, aby podczas mycia zębów zwrócić uwagę na okolice pomiędzy zębami a dziąsłem. Obszary te stanowią doskonałe miejsce bytowania bakterii, które mogą następnie zaatakować dziąsło, a nawet kość wokół implantu.

Po szczegółowe informacje zapraszam na stronę apolonia.net.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>