Vimao

Informacje na każdy temat!

Rewolucja w odkurzaniu dużych powierzchni!

A jak to wygląda w przypadku odkurzania? Najpopularniejszą metodą na odkurzanie dywanów i wykładzin jest skorzystanie z odkurzacza. Standardowy odkurzacz to urządzenie elektryczne, posiadające rurę do ssania, pojemnik na brud i kurz oraz kabel, który wkładamy do gniazdka elektrycznego, aby uzyskać moc ssącą. Odkurzanie to zadanie dość monotonne i męczące. Zwłaszcza, jeśli mamy do posprzątania duże powierzchnie. Dlatego też, coraz częściej ludzie, którzy budują domy decydują się na odkurzacze centralne.

Odkurzacze centralne to specjalny typ odkurzania, który nie zmusza nas do szukania gniazdek czy przeciągania kabla. Najważniejsza część odkurzacza centralnego, czyli jednostka centralna zamontowana jest zazwyczaj w garażu. Jednostka centralna podłączona jest do sieci antystatycznych i antyalergicznych rur PCV rozmieszczonych w całym domu. Rury schowane są w ścianach, podłodze. Na czym polega magia takiego odkurzania? Otóż, wąż ssący (podobny do tego ze standardowego rodzaju odkurzacza) podłącza się do eleganckich gniazd ściennych o wielkości tradycyjnych gniazd elektrycznych.

Dzięki tej metodzie sprzątania unikamy nie tylko przemęczenia, ale także hałasu. Jednostka centralna, do której spływa rurami kurz znajduje się bowiem w piwnicy lub garażu. Dzięki centralnym odkurzaczom eliminujemy możliwość powrotu zassanego powietrza z powrotem do pomieszczenia. Pozbywamy się też groźnych roztoczy.

Firma zajmująca się montażem i sprzedażą tego typu urządzeń znajduje się pod adresem www.columbiavac.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>