Vimao

Informacje na każdy temat!

Powiększenie przestrzeni firmy bez inwestycji

W dzisiejszej dobie stałych kryzysów mało które firmy stać na inwestycję polegającą na powiększeniu przestrzeni firmy. Wiąże się to z ogromnymi kosztami wykupu dodatkowego terenu, jeżeli jest to w ogóle możliwe oraz samym kosztem budowy hal. Dlatego też poszukuje się innych rozwiązań, które zazwyczaj sprawdzają się w tego typu firmach. Bardzo popularne są obecnie hale namiotowe.

Ich postawienie nie zajmuje zbyt wiele czasu, a na pewno jest mniej kosztowne niż wybudowanie standardowych hal produkcyjnych czy magazynowych. Dodatkowo mamy możliwość wyboru i dostosowania rozmiarów hali do własnych potrzeb. Od naszych preferencji zależy również samo wyposażenie tego typu hali, a pozwala to na funkcjonalność i praktyczne wykorzystanie każdego metra. Zastąpienie typowych hal czy magazynów przez te namiotowe jest korzystniejsze finansowo oraz czasowo.

Należy pamiętać, że wybudowanie hali czy magazynu klasycznego, murowanego jest czasochłonne i często zabiera nam przez długi czas możliwość podejmowania nowych zleceń czy poszerzenia produkcji. Zazwyczaj rozwój ma pozwolić na generowanie zysków, a przedłużanie czasu inwestycji powoduje, że nie możemy liczyć na zyski, a jedynie liczyć koszty budowy czy straty spowodowane nie wykonaniem dodatkowych zleceń.

Jak widać zatem czas kryzysu nie sprzyja klasycznym metodom rozwoju. Należy jednak zastępować lepszymi, tańszymi i szybszymi sposobami dążenia do poprawy swojej sytuacji. Szczególnie wtedy, gdy musimy walczyć właściwie o każdego klienta.

Każdy z producentów oraz właścicieli firm zajmujących się magazynowaniem doskonale wie, jak bardzo ważna jest przestrzeń. Zazwyczaj jest jej za mało, szczególnie jeśli mamy wielkie zapotrzebowanie na produkowane materiały lub zleceń magazynowania jest wiele. Jak zatem sobie z tym radzić?

Więcej informacji na temat możliwości wynajęcia hal namiotowych wielu formatów, znajdziecie na stronie namiotyhalowe.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>